Elektryk Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice

W przypadku starych domów często konieczna jest wymiana i przeróbka instalacji elektrycznych. Projekt instalacji nie zakładał bowiem tego, jakie w przyszłości będzie zapotrzebowanie na energię. Jeśli masz taki problem, to zachęcam do kontaktu, gdyż wśród moich usług jest także elektryka. Jeśli przy remoncie przydarzył Ci się wypadek i uszkodzenie instalacji, to oferuję także naprawę przewierconych przewodów elektrycznych. Bezpieczeństwo instalacji jest sprawą nadrzędną, dlatego warto skorzystać z pomocy fachowca i nie wykonywać trudniejszych prac na własną rękę.

Oferuję również naprawę i wymianę gniazdek elektrycznych, wymianę kontaktów, czy też przełączników. Chcesz podłączyć nową zmywarkę, pralkę lub telewizor? W zakresie moich usług jest także instalacja sprzętu RTV i AGD. Jeśli wymieniasz oprawy świetlne, czyli np. lampy sufitowe bądź kinkiety, a także źródła światła na halogeny lub oświetlenie led, to w ramach prac elektrycznych także mogę się tym zająć.

Wszystkie usługi związane z montażem i remontem instalacji elektrycznej wykonuję na terenie miast takich jak: Dąbrowa Górnicza, Czeladź i Mysłowice. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy albo skontaktować się bezpośrednio telefonicznie.

electrician-installing-digital-tv-receiver-HN3P7MPx1600-min

Potrzebna

Szybka pomoc elektryka

+48 663-201-250

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ