Elektryk Sosnowiec, Będzin i Jaworzno

Zarówno w nowym jak i w starym mieszkaniu, kluczowa jest dobrze skonstruowana instalacja elektryczna. Potrzebny jest odpowiedni projekt, według którego zostanie obliczone zapotrzebowanie na energię. Jeśli niezbędna jest wymiana i przeróbka instalacji elektrycznej, to oferuję swoje usługi.

Jako elektryk zajmę się również naprawą i wymianą gniazdek elektrycznych, wymianą kontaktów, czy przełączników. W ramach moich kompetencji, wiedzy i doświadczenia zamontuję zmywarkę, piec elektryczny, a także inne potrzebne sprzęty, gdyż wśród moich usług dostępna jest również instalacja sprzętu RTV i AGD. Zawieszenie lamp sufitowych kinkietów czy halogenów w sufitach podwieszanych także nie będzie problemem.

Przy remoncie i montażu szafek wiszących czy innych elementów może zdarzyć się przewiercenie przewodów elektrycznych. W takiej sytuacji także polecam kontakt telefoniczny i bezzwłoczne umówienie się na usunięcie awarii. Problemy z instalacją elektryczną mogą wystąpić nie tylko w starym, ale również nowym mieszkaniu. Zbyt obciążona instalacja to duży problem, dlatego jeśli często zdarza się wybijanie bezpieczników, to warto się ze mną skonsultować. Swoje usługi świadczę na terenie Sosnowca, Będzina i Jaworzna.

electrician-installing-digital-tv-receiver-HN3P7MPx1600-min

Potrzebna

pomoc elektryka

+48 663-201-250

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ