Montaż mebli Czeladź, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec

Obecnie niemal wszystkie meble przeznaczone są do składania. Jest to bowiem bardziej komfortowe zarówno dla producentów, jak i odbiorców, którzy z pakunkami mogą przejść przez wąskie drzwi mieszkania. Problem jednak często pojawia się przy próbie składania. Dołączona instrukcja nie zawsze jest jasna i czasem złożenie jednego mebla to dla laika swoiste puzzle z tysiącem elementów.

Dlatego polecam moje usługi. Wykonam montaż mebli od każdego producenta typu Ikea, czy Agata Meble. Montaż szafek kuchennych, czy szaf ubraniowych, regałów, komód, czy szafek RTV nie stanowi dla mnie żadnego wyzwania. Jeśli masz zaplanowany gruntowny remont i chcesz zamontować także karnisze, lustra, obrazy, żaluzje, rolety czy markizy, to z chęcią się tego podejmę. Zajmę się również montażem listw przypodłogowych, wykładzin i wielu innych potrzebnych elementów.

Usługi Złotej Rączki świadczę między innymi na terenie Czeladzi, Mysłowic, a także Dąbrowy Górniczej. Zadzwoń i powiedz jaki zakres prac jest potrzebny, a na pewno uzgodnimy dogodny termin. Jeśli w starych meblach, których nie chcesz jeszcze wymieniać zauważasz pewne usterki, jak poluzowane uchwyty czy zawiasy albo niedomykające się szuflady bądź uszkodzone prowadnice, to każdą chętnie i szybko usunę.

screw-for-furniture-assembly-close-up-GTR49WLx1600-min

Potrzebna

Szybka pomoc w montażu mebli

+48 663-201-250

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ