Pogotowie hydrauliczne Jaworzno oraz Mysłowice

Awaria wody jest jedną z bardziej dotkliwych, wszak trudno wyobrazić sobie dłuższe funkcjonowanie bez dostępu do wody czy też ciepłej wody. Najczęstszymi awariami są te związane z termostatem, a także bateriami wannowymi i prysznicowymi.

Wśród moich usług znajduje się zarówno wymiana i naprawa baterii, jak i naprawa i przepychanie rur. Oferuje także udrażnianie zlewów, wanien, WC, czy też naprawę spłuczek. Czasami problemem jest cofająca się woda, dlatego wśród usług Złotej Rączki jest także wymiana syfonów w umywalkach czy prysznicach. Jeśli jesteś dopiero na etapie projektowania łazienki, to polecam fachowy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, w tym również montaż ceramiki łazienkowej, czyli wanny, umywalek czy kabin prysznicowych.

Swoje usługi oferuję między innymi na terenie Jaworzna i Mysłowic. Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie i opiszesz swój problem. Możesz również wysłać wiadomość e-mail lub wypełnić formularz kontaktowy, jeśli naprawa nie jest bardzo pilna. Skontaktuję się z Tobą jak najszybciej. Podliczę wstępnie koszty, zatem cena Cię nie zaskoczy. Nade wszystko jednak szybko uporam się z każdą awarią, dzięki temu problem z cieknącym kranem, zatkanym odpływem czy pękniętą rurą zostanie szybko rozwiązany, a ty ograniczysz straty, a tym samym koszty remontu łazienki.

Electrician installing sockets and switches on the white brick wall, close-up

Potrzebna

Szybka pomoc hydraulika

+48 663-201-250

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ