Usługi remontowe w Czeladzi, Mysłowicach, Dąbrowie Górniczej

Kiedy remont zbliża się wielkimi krokami ogarnia Cię stres i trudno Ci zebrać myśli? Chcąc zaoszczędzić zabierasz się za pracę samodzielnie, jednak efekt nie jest zadowalający. Jeśli dotyczy to także Ciebie, to wiedz, że możesz skorzystać z usług remontowych, które są fachowe i dostępne w konkurencyjnych cenach. Zajmuję się zarówno malowaniem ścian i sufitów, jak i tapetowanie. Niezależnie czy na ścianie chcesz położyć panele korkowe, drewniane, tapetę winylową, fornir kamienny, czy płytki ceramiczne, wykonam pracę szybko i fachowo. W zakresie moich usług jest także układanie paneli podłogowych, czy listw przypodłogowych.

Przed pracą odpowiednio zabezpieczę pomieszczenie. Dzięki temu nie tylko efekt będzie dla Ciebie więcej niż zadowalający, ale docenisz również czysto wykonaną pracę. W ramach usług remontowych proponuję również wszelkie prace ślusarskie. Tam, gdzie potrzebne jest awaryjne otwieranie pomieszczeń, wymiana i montaż zamków oraz wkładem, zjawię się szybko i rozwiążę problem w mgnieniu oka.

Usługi w zakresie prac remontowych świadczę na terenie miast takich jak: Czeladź, Mysłowice, a także Dąbrowa Górnicza. Serdecznie zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

painting-and-decorating-tools-VX2HSJUx1600-min

Potrzebna

Pomoc w remoncie

+48 663-201-250

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ