Usługi remontowe w Sosnowcu, Będzinie i Jaworznie

Nikt nie lubi remontów, gdyż rzadko trwają tyle, ile sobie zaplanujemy. Oczywiście nie musi tak być, wszak choć malowanie ścian i sufitów czy tapetowanie nie wydaje się bardzo skomplikowaną pracą, to jednak może powstać w trakcie wiele problemów, z którymi amator sobie nie poradzi. Dlatego oferuję swoje usługi remontowe, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas, a także uniknąć stresu. Do każdej pracy podchodzę z należytym zaangażowaniem i precyzją.

Zajmę się nie tylko wykończeniem ścian, ale również podłóg. Niezależnie czy decydujesz się na panele drewniane czy też winylowe, zamontuję je szybko i bez błędów, z zachowaniem szczelin dylatacyjnych i ułożeniem listw przypodłogowych. Jeśli przydarzył Ci się niespodziewany wypadek w postaci złamania klucza do zamka, to oferuję awaryjne otwieranie pomieszczeń. Zajmuję się także wymianą i montażem zamków oraz wkładek. Nie zawsze wymiana konieczna jest z prozaicznego powodu, czasem zamek na skutek eksploatacji po prostu zaczyna się zacinać i aby uniknąć utknięcia klucza w drzwiach, warto tym problemem czym prędzej się zająć.

Wszystkie usługi remontowe świadczę na terenie miast takich jak: Sosnowiec, Będzin czy Jaworzno. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

wooden-panels-installer-UL3V9Q4x1600-min-1536x1024_7e95602c59da3e322ea3b07315aaacb7(1)

Potrzebna

Sprawna pomoc przy remoncie

+48 663-201-250

Wyślij wiadomość